Search
Close this search box.

O nás

Seznamte se s redakcí a týmem webu

Jsme tým nadšenců do internetové publicistiky. Tvoříme weby, které mají za cíl pomáhat lidem vybrat si ten nejlepší produkt nebo službu. Všechno to začalo projektem Entuzio.cz, na kterém pravidelně zveřejňujeme nákupní rádce spotřebičů a elektroniky. Časem jsme naráželi na jiná témata, kterým rozumíme, ale na web se zkrátka nevešly. Proto jsme se rozhodli založit další weby: zaměřená na úzká témata.

A co je vlastně naší misí? Sestavujeme žebříčky, píšeme srovnání, recenze a ohodnocujeme produkty či služby. A to vše proto, abychom vám ulehčili nákup, nebo výběr produktu. Protože ruku na srdce, v dnešní době je na internetu tolik možností, že by se jednomu zamotala hlava.

Daniel Hanuš

Autor webu

„Zbožňuji aktivity, do kterých lze zapadnout až po uši. Jednou z moji velkou vášní je psaní a průzkum trhu. Skrze články založené na nezávislém průzkumu se snažím pomáhat lidem nalézat ty správné informace a dělat informované nákupní rozhodnutí. Jsem velký nadšenec do technologií, online nakupování, kryptoměn, investování a osobních financí. Jsem také zapálený sportovec: dělám kalisteniku, hraji tenis a chodím běhat.

Věřím, že provozováním projektů jako je Jakátarif.cz lidem pomáhám s jejich každodenními i nevšedními rozhodnutími. Mým posláním je na internet přinášet obsah, který skutečně pomáhá.”

Více o mně najdete zde:

LinkedIn.cz | Podnikatel.cz | Hobbio.cz

Jana Krajčová

Redaktorka

„Je štěstí dělat to, co člověka baví. A pro mě je to psaní. Věnuji se mu už více než 10 let a do svých textů promítám zkušenosti (nejen) ze studia žurnalistiky, cit, nadšení, radost a především touhu pomoct našim čtenářům. Když mi zrovna neběhají prsty po klávesnici, ráda si od digitálního světa odpočinu běháním v přírodě, po světě nebo po tenisovém kurtu.
 
Baví mě objevovat, učit se nové věci, rozšiřovat si obzory a především psát! Redaktorování na našich webech tyto činnosti skvěle propojuje. Vyhledávám témata, sbírám informace a pak z nich dávám dohromady články, které navíc pomáhají statisícům lidem.
 
Více o mně najdete zde:
 

Andrea Klepetková

Redaktorka

„Do dospělosti jsem si dala jediný cíl: vždy zůstat tak trochu dítětem. To pro mě znamenalo hlavně nikdy neztratit svou zvídavost. Věnuji se psaní, kreslení a malbě, cvičení, pletení, hraní šachů, rodině, své fence a své kobyle irského coba, józe, meditaci, běhu, otužování, investování, sbírám vinylové desky, chodím do přírody, doučuji matematiku a v mezičase nárazově objevuji jakékoliv další koníčky, které můj život zrovna na chvilku navštíví. 

Takový životní styl mi dává hodně široký přehled a naučil mě rychle zpracovávat nové znalosti. Při psaní článků je pro mě proto zásadní to, abych se o tématu nejdříve dozvěděla co nejvíce a abych mohla čtenářům předat velké množství informací přehledně a srozumitelně.” 

Více o mně najdete zde:

LinkedIn.cz