Search
Close this search box.

TEST 21+ nejlepších vibrátorů 2024 – recenze, zkušenosti a diskuze

Shrnutí: Široký výběr, obrovské množství funkcí a nespočet designů k tomu. Pátrání po dokonalém vibrátoru jsem vám chtěla trochu zjednodušit a podívala jsem se podrobněji na ty nejoblíbenější z nich. Co jsem zjistila?

A o čem píšu dál? Posvítila jsem si na kupu dalších vibrátorů na trhu a připojila jsem i tipy na čtení a rady, na co se při výběru zaměřit. 


Výběr redakce

Satisfyer Pro 2 Next Generation

Kdy vybrat Satisfyer Pro 2 Next Generation?

Pokud hledáte womanizer za slušné peníze, který nabízí spoustu programů a hodí se i do vody, toto by mohla být trefa do černého.

Cena: 1300 Kč


Oblíbená volba

Borůvka Original

Kdy vybrat Borůvku Original?

Hledáte klasický vibrátor, který je velikostí i cenou „tak akorát“? Pak by pro vás mohla Borůvka být tím pravým.

Cena: 1300 Kč


S výběžkem na klitoris

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Kdy vybrat Satisfyer Pro G-Spot Rabbit?

Pokud chcete vyzkoušet, zda pro vás bude příjemnější dráždění bodu G nebo klitorisu (a to za příjemnou cenu), zkuste tuto hračku.

Cena: 1200 Kč


Pro náročné

Womanizer Premium

Kdy vybrat Womanizer Premium?

Už víte, že vám hračky typu womanizer sedí, chcete hru s nimi posunout na nový level a nevadí vám trochu zainvestovat? Těžko budete hledat lepší volbu. 

Cena: 5000 Kč

Ať už se chystáte koupit svou úplně první hračku, nebo jste v tomto ohledu zkušenější, výběr není zrovna jednoduchý. Tolik typů, velikostí, barev, provedení, funkcí… Jak se ve více než pestré nabídce vibrátorů zorientovat a vybrat takový, který splní vaše tajné představy? Díky tomuto průvodci už nebudete tápat. 

Když zabrousíte na některý z e-shopů s erotickými pomůckami, nejspíš vás překvapí, kolik typů a modelů vibrátorů vlastně existuje. Pojďme si představit ty základní:

  • Na bod G –⁠ jedná se o nejklasičtější variantu, která má nejčastěji tvar mužského penisu
  • Womanizer –⁠ vibrátor fungující na principu tlakových vln, který se přikládá na klitoris
  • Anální –⁠ většinou mají tenčí tvar a hodí se k dráždění análního otvoru mužů i žen
  • Masážní –⁠ tyto vibrátory mají masážní hlavici a dají se využít na masáž celého těla
  • Pulzátor –⁠ setkat se můžete i s hračkou typu pulzátor, která napodobuje přirážecí pohyby při sexu
  • Párový vibrátor –⁠ tyto vibrátory mohou mít různé tvary a dráždí několik oblastí zároveň

1) Satisfyer Pro 2 Next Generation recenze

Elegantní kousek vhodný i do vany

Kdy zvažovat Satisfyer Pro 2 Next Generation?

Pokud hledáte womanizer za slušné peníze, který nabízí spoustu programů a hodí se i do vody, toto by mohla být trefa do černého.

Jestliže ale patříte k náročnějším a chcete v této kategorii něco extra, mrkněte spíše na Womanizer Premium.

Proč jsem vybrala Satisfyer Pro 2 Next Generation?

Protože tato hračka patří k těm nejoblíbenějším a nejprodávanějším womenizerům vůbec. K jeho přednostem patří ergonomický tvar, díky němuž se dobře drží v jakékoliv poloze. Při hrátkách ve sprše či vaně oceníte jeho voděodolnost a snadno se nabíjí pomocí USB kabelu. Tolik k praktickým vychytávkám. Co vás ale pravděpodobně bude zajímat nejvíce, je hned 11 stimulačních programů, při nichž využívá tlakových vln. Sami si tak vyzkoušíte, jaký je pro vás nejvhodnější. Podle uživatelů se jedná o hračku vhodnou k použití o samotě i v páru.

Bonusem je zde i to, že si tento Satisfyer pořídíte za slušnou cenu.

Pokud jde o zápory produktu, pár jich najdeme. Uživatelé nejčastěji zmiňují to, že se jedná o trochu hlučnější a těžší produkt, než byste možná očekávali.

Uživatelské recenze Satisfyer Pro 2 Next Generation

Na Heureku nebo e-shop ruzovyslon.cz jsem se vydala hledat recenze na tento womanizer. A lidé (především ženy) jsou z něj nadšeni. Chválí si různé stupně nastavení, tvar i jednoduchost čištění. Zatímco někteří jej ale označují jako tichý (nebo alespoň tišší než předchozí model), jiným se zdá především při vyšších rychlostech příliš hlučný. Nic jiného ale prakticky nenamítají. 

Typwomanizer
Cena1300 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB 

VÝHODY

NEVÝHODY

2) Borůvka Original recenze

Populární volba (nejen) pro začátečníky

Kdy zvážit Borůvku Original?

Hledáte klasický vibrátor, který je velikostí i cenou „tak akorát“? Pak by pro vás mohla Borůvka být tím pravým.

Možná už ale dnes spíše oceníte hračku na USB nabíjení než na klasické baterky, v tom případě zkuste třeba Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Proč jsem vybrala Borůvku Original?

Protože se Borůvka Original, hračka, která svůj název dostala podle nepřehlédnutelné barvy připomínající právě toto lesní ovoce, řadí k nejprodávanějším a nejpopulárnějším vibrátorům určeným pro dráždění bodu G. Hlavní výhodou je zde velikost “tak akorát”, čímž se z něj stává i skvělá hračka pro ty, kdo s těmito pomůckami teprve začínají experimentovat. Vybírat můžete ze 7 programů, mezi nimiž najdete 3 klasické vibrace a 4 pulzní programy pro intenzivnější zážitek. Vibrátor je voděodolný a potěší i silikonovým materiálem, který vyniká hebkostí a je hypoalergenní. A zmíním ještě jeden neopomenutelný bonus –⁠ příznivou cenu.

Nevýhod tento produkt mnoho nemá. Vzhledem k materiálu je však nutné brát v potaz to, že spolu s ním můžete používat pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Uživatelské recenze Borůvky Original

Borůvka je velmi oblíbeným postelovým přítelem, o čemž svědčí i stovky recenzí na Heurece nebo ruzovyslon.cz. A takřka všechny jsou nadšené. Vibrátor těší příjemným materiálem, snadnou údržbou, tvarem i přijatelnou hlučností. Někteří však upozorňují, že je trochu větší, než čekali, tak pozor na to. 

Typna bod G
Cena1300 Kč
Voděodolnostvoděodolný
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

3) Satisfyer Pro G-Spot Rabbit recenze

Vibrátor na G bod i klitoris zároveň

Kdy zvážit Satisfyer Pro G-Spot Rabbit?

Pokud chcete vyzkoušet, zda pro vás bude příjemnější dráždění bodu G nebo klitorisu (a to za příjemnou cenu), zkuste tuto hračku.

Jestliže už ale tušíte, že obě funkce nevyužijete, raději sáhněte po vibrátoru jednoho nebo druhého typu. 

Proč jsem vybrala Satisfyer Pro G-Spot Rabbit?

Protože je skvělou volbou, pokud se nemůžete rozhodnout, zda sáhnout po hračce určené k dráždění klitorisu či bodu G. Satisfyer Pro G-Spot Rabbit totiž obsahuje výběžek na klitoris, který stimuluje podtlakem. S tím souvisí i počet programů, kterými hračka disponuje –⁠ hned 10 vibračních programů nabízí delší část, 11 část kratší. Vibrátor má univerzální velikost, hladký, silikonový povrch a je vodotěsný, takže si s ním můžete užívat i ve vodě. Potěší také tichým a diskrétním provozem. A výhodu zde můžete spatřovat i v elegantním designu a příjemné ceně.

Hlavní negativum se zde může vázat k velkému množství programů, které vyžadují přeci jen trochu toho čtení v manuálu.

Uživatelské recenze Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Vydala jsem se na Heureku a ruzovyslon.cz prozkoumat podrobněji recenze na tuto hračku. A i v tomto případě jsou reakce skvělé. Nejvíce je vyzdvihována síla vibrací, tichý chod i cena. Pár stížnosti se ale objevuje na to, že přístroj není možné nijak natočit a ne každému sedí na těle tak, aby skutečně dráždil dvě místa zároveň. 

Typs výběžkem na klitoris
Cena1200 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

4) Womanizer Premium recenze

Luxusní a propracovaná hračka s autopilotem

Kdy zvážit Womanizer Premium?

Už víte, že vám hračky typu womanizer sedí, chcete hru s nimi posunout na nový level a nevadí vám trochu zainvestovat? Těžko budete hledat lepší volbu. 

Pokud ale zkušenosti s womanizery nemáte, možná by bylo lepší vyzkoušet, zda vám bude sedět, na něčem levnějším (třeba na Satisfyeru 2 Pro Next Generation). 

Proč jsem vybrala Womanizer Premium?

Protože nadchne i ty, co touží po opravdu propracované a vychytané hračce, která navíc bude vypadat dokonale. Womanizer Premium toho umí skutečně hodně. Podle toho, jak je klitoris naběhlý, dokáže sám určit a nastavit intenzitu tlakových vln. Tato funkce se nazývá autopilot a má tři různé úrovně. Celkem se tu setkáte s 12 stupni intenzity. Další “specialitou” je zde ultra tichý režim, kdy se hračka zapne pouze při styku s kůží a jakmile se od ní vzdálí, vypne se. Kvalitní a hebký materiál je stejně jako voděodolnost patrně již očekávanou součástí takto kvalitního přístroje.

Vzhledem ke kvalitě a funkcím však budete muset při koupi tohoto pomocníka sáhnout poměrně výrazně hlouběji do kapsy.

Uživatelské recenze Womanizer Premium

Zkoumala jsem desítky recenzí na ruzovyslon.cz i Heurece. A můžu konstatovat, že cena v tomto případě naprosto odpovídá výkonu. Kupující jsou z hračky nadšeni a mnozí podle svých slov jen litují, že si ji nepořídili dříve. Vedle účinnosti oceňují pochopitelně i design, údžbu i výdrž baterie. Stížností je pomálu, některým jen déle trvalo najít optimální program. 

Typwomanizer
Cena5000 Kč
Voděodolnostvodotěsný
Napájeníclick&charge

VÝHODY

NEVÝHODY

5) Vibe Therapy Zest recenze

Jednoduchý, ale šikovný model

Proč jsem vybrala Vibe Therapy Zest?

Tento model středních až větších rozměrů zaujme třemi drážkami v horní části, které mají jednoduchý úkol –⁠ ještě více ženy potěšit. K tomu dále slouží 4 vibrační režimy, u kterých si navíc můžete zvolit ze tří různých intenzit. Nemusíte se bát, že by ovládání bylo složité, přístroj si vystačí pouze s jedním tlačítkem. Ačkoliv jeho cena patří k těm nižším, vychvalován je v tomto případě použitý materiál, klinický silikon, který je příjemný, kvalitní a pružný.

Mezi slabší stránky tohoto vibrátoru patří to, že ačkoliv zvládne opláchnutí vodou, na vodní hrátky určen není. Někoho také nejspíš nepotěší fungování na klasické baterky.

Typna bod G
Cena1000 Kč
Voděodolnostvoděodolný (ne vodotěsný)
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

6) AkuWand 2 recenze

Masážní přístroj vhodný i do páru

Proč jsem vybrala AkuWand 2?

Tento pomocník dokáže potěšit každou ženu, ale i muže a lze si jím tak příjemně zpestřit chvilky ve dvou. Jedná se o masážní hlavici se silnými vibracemi, vybírat můžete hned z 10 programů (5 různých intenzit a 5 pulzních programů). Designéři si zde dali na tvaru opravdu záležet. Ačkoliv je na první pohled velký, padne akorát do ruky a má výkyvnou hlavu s kloubem. Jako bonus si jej můžete vzít s sebou i do vany. Co se týče technické stránky, potěší snadným ovládáním i magnetickým USB nabíjením.

Každému sice vyhovuje něco jiného, v tomto případě se však poměrně často setkáváme s názorem, že vibrace jsou spíše silnější, což nemusí být vždy výhodou.

Typmasážní
Cena1600 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

7) Vibrátor Thin recenze

Anální vibrátor za skvělou cenu

Proč jsem vybrala Vibrátor Thin?

Na první dobrou zaujme tato hračka skvělým poměrem výkonu vzhledem k ceně, která patří k těm skutečně nízkým. Za pár korun však dostanete vibrátor, který nezklame především začátečníky. Má menší velikost, realistický tvar a je z příjemného a pružného gelového materiálu. Nabízí tichý chod a slabší až střední vibrace, vybírat můžete ze 3 programů, které ovládáte pouze pootočením kolečka na konci vibrátoru. K nabíjení vám postačí klasické tužkové baterie.

Není však určen k vodním hrátkám.

Typanální
Cena400 Kč
Voděodolnostne
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

8) Wavy Vibes recenze

Diskrétní hračka s propracovaným tvarem

Proč jsem vybrala Wavy Vibes?

Už na první pohled upoutá tento vibrátor pozornost svým úzkým tělem se sofistikovaně umístěnými vroubky a širší špičkou. Na ten druhý vás pak nejspíš překvapí jeho celková ohebnost i sametově hebký povrch z lékařského silikonu.

Jedná se o skvělou hračku vhodnou ke stimulaci bodu G, která vyniká tichým režimem. Příjemné chvilky si s ní užijete i ve vaně nebo sprše, je totiž vodotěsná. Vyzkoušet můžete hned 9 vibračních programů, vibrace jsou v tomto případě spíše silnější, s čímž je dobré počítat. Přístroj snadno nabijete pomocí USB kabelu.

Ačkoliv se dají sehnat i levnější modely, neměl by vás tento vibrátor svým uměním zklamat.

Typna bod G
Cena1800 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

10) Boom The Queen Rabbit recenze

Vibrátor s kartáčkem a zahříváním

Proč jsem vybrala Boom The Queen Rabbit?

Už podle názvu vás možná napadne, že tato hračka je hodně originální. A skutečně tomu tak je. Pyšní se několika funkcemi, které u většiny konkurenčních vibrátorů nenajdete. Sametově jemný povrch je opatřen dvěma kartáčky –⁠ jedním na části určené pro bod G, jedním na části určené pro dráždění klitorisu. Druhým bonusem je pak funkce vyhřívání v horní části. Tu si můžete užívat spolu s několika vibračními módy.

Připravte se jen na to, že tato hračka nepatří mezi ty nejdiskrétnější, a hluk je v tomto případě o něco vyšší.

Typs výběžkem na klitoris
Cena1500 Kč
Voděodolnostvoděodolný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

11) Satisfyer Pro Penguin Next Generation recenze

Vibrátor pro milovníky zajímavého designu 

Proč jsem vybrala Satisfyer Pro Penguin Next Generation?

Jestliže hledáte něco trochu jiného než hračky v oblíbené růžové barvě, zastavte se u tohoto fešáka v roztomilém tučňákovském stylu. Ale nepotěší jen svým designem. Stejně jako další podobné hračky z této řady funguje na základě podtlaku a využít se dá k dráždění klitorisu i bradavek. Nabízí hned 11 režimů intenzity a díky jeho vodotěsnosti si jej můžete vzít s sebou i do sprchy. Padne akorát do ruky a zklamaní nebudete ani materiálem. Použitý lékařský silikon je velmi příjemný.

Příznivá je v tomto případě i cena a doporučit lze hračku i začátečnicím. Tomu podle některých ale odpovídá i síla vibrací, která je spíše nižší.

Typwomanizer 
Cena700 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

12) Seven Creations Jelly recenze

Gelový vibrátor za skvělou cenu

Proč jsem vybrala Seven Creations Jelly?

Hledáte-li klasický vibrátor v realistickém vzhledu v nízké cenové relaci, mohl by být Seven Creations Jelly trefou do černého. Hračka je tvořena měkkým, ale pevným gelem s příjemným povrchem. Nechybí propracované vroubkování a žilkování, svým tvarem se směrem dolů vibrátor rozšiřuje.

Celkově také patří k těm větším, což někoho nadchne, někoho odradí. Ovládání je v tomto případě velmi jednoduché a probíhá pomocí kolečka na spodní straně vibrátoru. Napájení je na klasické AA baterie.

Typrealistické
Cena300 Kč
Voděodolnostne
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

13) Vibe Therapy Quantum recenze

Malý a levný vibrátor pro nenáročné

Proč jsem vybrala Vibe Therapy Quantum?

Pokud s erotickými hračkami teprve začínáte, možná nechcete hned investovat vysoké peníze do propracovaných vibrátorů s mnoha funkcemi, u nichž nevíte, nakolik je využijete. Pro nenáročné či začátečníky však také existují vhodné varianty, Vibe Therapy Quantum je jednou z nich.

Jedná se o vibrátor v elegantním designu a praktické menší velikosti, díky níž si jej můžete vzít s sebou kamkoliv. Přestože patří mezi nejlevnější modely na trhu, disponuje hned 4 pulzními programy a zvolit si můžete jednu ze 3 intenzit. Vibrace jsou sice tiché, ale silné, a ovládat je můžete snadno jedním tlačítkem.

Materiál však v tomto případě odpovídá ceně a vibrátor je z plastu, který může být pro někoho trochu tvrdší.

Typmini
Cena200 Kč
Voděodolnostvoděodolný
Napájeníbaterie LR1

VÝHODY

NEVÝHODY

14) Seven Creations H2O Viking Wet Vibe recenze

Ohebný společník vhodný i do vody

Proč jsem vybrala Seven Creations H20 Viking Wet Vibe?

Tento gelový vibrátor fialové barvy má hned několik předností. Potěší ty, kteří hledají hračku větších rozměrů, na délku má 23 cm. Intenzivnější zážitek zajistí výstupky dráždící klitoris a dalším bonusem je možnost vzít si tohoto kamaráda s sebou do sprchy, vany nebo třeba vířivky, voda mu totiž vůbec nevadí. Oceníte také jeho ohebnost, zvládne se ohnout až o 90 stupňů. Plynulé ovládání vibrací a příznivá cena jsou pak příjemnou třešničkou na dortu.

Je však třeba vzít v potaz větší velikost, ta totiž nemusí být pro každého.

Typs výběžkem na klitoris
Cena500 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

15) Satisfyer Partner Multifun 3 recenze

Multifunkční párový vibrátor se třemi motory

Proč jsem vybrala Satisfyer Partner Multifun 3?

S tímto vibrátorem se nudy bát určitě nemusíte. Je vhodný pro páry i jednotlivce a užívat si jej můžete díky třem motorům v celých 33 polohách, ať už chcete dráždit jakékoliv části svého či partnerova těla. Vyzkoušet při tom můžete 100 různých kombinací vibrací a hodit se bude i hlava, kterou snadno otočíte o 180 stupňů. K výčtu jeho předností musíme přidat i tichý provoz, voděodolnost, takže si jej můžete vzít i do koupelny, a také příjemný silikonový materiál i praktické napájení magnetickým kabelem.

Minusů zde mnoho nenajdeme, podle některých je však trochu velký, další by zase ocenili příjemnější ovládání.

Typpárový
Cena1100 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

16) Lelo Sona 2 recenze

Sonický vibrátor s 12 programy

Proč jsem vybrala Lelo Sona 2?

Další ze série tlakových vibrátorů fungujících na bázi sonických vln pronikajících do klitorisu je Lelo Sona 2. Zaručuje rychlý orgasmus, kterého snadno dosáhnou i citlivé ženy, nedochází totiž k přímému kontaktu, a navíc je hračka tvořena velmi jemným lékařským silikonem. Ať už dáváte přednost pomalým pulzům, rychlým pulzům, stupňovaným nebo jejich kombinaci, nejspíš se vám přístroj trefí do vkusu, zvládá totiž hned 12 módů. Navíc je voděodolný a nebrání se tak hrátkám v koupelně.

Ačkoliv přístroj nepatří k těm nejhlučnějším, najdete i tišší společníky a při silnějších vibracích o sobě někdy dává vědět.

Typwomanizer
Cena2300 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB 

VÝHODY

NEVÝHODY

17) Satisfyer Wand-er Woman recenze

Masážní hračka se spoustou programů

Proč jsem vybrala Satisfyer Wand-er Woman?

Tento vibrátor patří do kategorie masážních hraček, kterými můžete hýčkat celé tělo, jeho specialitou jsou však samozřejmě intimní partie. Masážní hlavice má XXL rozměry a také silný, ale zároveň velmi tichý motor nabízející 10 druhů vibrací v 5 intenzitách. To znamená celých 50 programů na vyzkoušení. Hračka je z lékařského silikonu a zaručuje nejen extrémní šetrnost k pokožce, ale i vodotěsnost, takže se můžete pustit i do vodních radovánek. Nabijete ji snadno pomocí USB kabelu.

Jak jsem zmínila, vibrátor je větších rozměrů a pro některé zákazníky byl větší a těžší až příliš.

Typmasážní
Cena1300 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

18) Fun Factory Bi Stronic Fusion recenze

Šikovná a multifunkční hračka 

Proč jsem vybrala Fun Factory Bi Stronic Fusion?

Tento vibrátor zvládá opravdu velké množství funkcí najednou. Jeho silný motor dokáže kombinovat tahy, pulzy i vibrace a celkem nabízí hned 64 různých programů. Díky svému tvaru a provedení dokáže dráždit klitoris i bod G, drážky na spodní straně zase potěší poševní vchod. Dokáže také pulzovat dopředu a dozadu, čímž napodobuje skutečný sex. Bonusem je v tomto případě vodotěsnost a použitý, velmi jemný materiál v podobě lékařského silikonu. Nabijete jej snadno pomocí USB kabelu.

Jediné mínus zde vidím ve vyšší ceně.

Typpulzátor
Cena3200 Kč
Voděodolnostvodotěsný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

19) Boom Probe recenze

Hračka pro začátečníky i zkušené

Proč jsem vybrala Boom Probe?

Primárně je tato hračka určená pro dráždění análního otvoru, potěší ale i ženský klín. K tomu využívá pětice kuliček v celkové délce 20 cm, jejichž velikost se postupně zvětšuje a je jen na vás, jak hluboko jej necháte proniknout. První tři kuličky jsou pružné, další dvě už pevné. Následuje patka, která brání vklouznutí celé hračky do intimních míst. Ovládání hned 9 vibračních programů o různých délkách a rychlostech probíhá prostřednictvím jediného tlačítka. A přestože se tento vibrátor může pyšnit i velmi příznivou cenou, jako materiál je zde volen velmi příjemný silikon. Napájení je na AAA baterie.

Pozor si dejte jen na to, že není určen pro použití ve vodě.

Typanální
Cena500 Kč
Voděodolnostvoděodolné (ne vodotěsné)
NapájeníAAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

20) California Dreaming Venice Vixen recenze

Vibrátor s paměťovým čipem

Proč jsem vybrala California Dreaming Venice Vixen?

Hlavní domény tohoto vibrátoru jsou zřejmé už na první pohled. Je to výběžek na klitoris, pro který má připravených hned 10 vibračních programů. Další 3 vibrační rychlosti pak dokáže vykouzlit samotné tělo vibrátoru.

Hračka má i technickou vychytávku, kterou je paměťový čip. Díky tomu nezapomenete, jaký program byl pro vás posledně ten pravý. Je voděodolný, takže si jej bez obav můžete vzít s sebou i do koupelny. Snadno se nabíjí pomocí USB kabelu a samozřejmostí je u hraček ve vyšší cenové relaci, kam tento vibrátor patří, šetrný silikonový materiál.

Typs výběžkem na klitoris
Cena1700 Kč
Voděodolnostvoděodolný
NapájeníUSB

VÝHODY

NEVÝHODY

21) You2Toys Bendy Wavy recenze

Ohebný a tichý společník 

Proč jsem vybrala You2Toys Bendy Wavy?

Přestože je tento vibrátor k dostání za solidní peníz, nejspíš vás překvapí tím, jak je šikovný. Je ze sametově hebkého materiálu a vroubkovaný povrch spolu s tím zajistí velmi příjemné chvilky. Ty ještě oživí hned dvacítka vibračních programů, které ovládáte jediným tlačítkem. Navíc je velmi ohebný a hodí se tak nejen na dráždění bodu G, ale využít jej můžete i k jiným účelům, třeba na klitoris.

Do sprchy však není určený a připravte si raději také nabíjecí baterie, které nejsou v základním balení a budete je k provozu potřebovat.

Typna bod G
Cena600 Kč
Voděodolnostne
NapájeníAA baterie

VÝHODY

NEVÝHODY

DEVĚT tipů, jak vybrat vibrátor

Před nákupem nezapomeňte zvážit tyto zásadní parametry. Značně tak zvýšíte šanci, že hračka splní vaše očekávání.

1) Vybírejte podle své chuti

Ať už jsou vaše nejtajnější představy jakékoliv, tato hračka vám je splní, aniž by se to kdokoliv dozvěděl (pokud o to samozřejmě nestojíte). Ujasněte si tedy účel a zamyslete se nad tím, co se vám při sexu líbí nejvíc.


2) Zvolte ten správný typ

Už víte, po čem toužíte? Pak můžete vybírat vhodný typ. Existují varianty určené pro páry, jednotlivce, vaginální či anální dráždění, speciální masážní vibrátory i hračky určené na klitoris a podobně. A samozřejmě jsou tu i ty, které mají multifunkční využití.


3) Na velikosti záleží

Při výběru věnujte pozornost velikosti, nezřídka se totiž v recenzích dočtete, že si lidé zvolí příliš velkou hračku. Nedělejte stejnou chybu a parametry si prohlédněte. A platí to nejen u vaginálních či análních hraček.


4) Dobře zvažte materiál

Ve většině případů se setkáváme s vibrátory ze silikonu, což je velmi příjemná a osvědčená volba. Tyto hračky jsou však obvykle cenově o něco výše. Levnější variantou mohou být gelové či plastové hračky.


5) Nepodceňujte funkce

Je rozdíl, zda zvolíte hračku se třemi režimy, nebo tu, která zvládá desítky různých programů. S množstvím funkcí se totiž zvyšuje šance, že najdete tu pravou právě pro vás. Ale pozor, více funkcí může na druhou stranu znamenat i složitější ovládání.


6) Zvládá hračka vodu?

Některé vibrátory jsou určené i pro vodní hrátky, jiné by návštěvu vany či vířivky nezvládly. Zamyslete se nad svými plány s danou hračkou, a podle toho případně zvolte vodotěsnou variantu.


7) Udělejte si radost designem

Nabídka vibrátorů je tak široká, že můžete vybírat dokonce i podle designu. Je libo růžový vibrátor, nebo třeba hračka v podobě tučňáka?


8) Jak funguje nabíjení?

Klasické baterie, nebo USB napájení? To jsou dvě hlavní varianty, z nichž si můžete vybírat. Obecně platí, že nabíjení pomocí USB kabelu mají dražší a propracovanější vibrátory, s AA či AAA bateriemi se setkáváme spíše u těch levnějších.


9) Cena hraje roli

V tomto případě většinou platí, že cena roste s počtem funkcí, propracovaností modelu i kvalitou materiálu. To však neznamená, že zrovna vaše potřeby nemůže splnit jednoduchý model v nižší cenové relaci.

Shrnutí: Vybrali jste ten správný vibrátor? Pokud odpovíte ano na všechny 4 otázky, pak jste se patrně rozhodli dobře.

✅ Víte, jaké funkce by měl vibrátor mít, aby vás potěšil?ano
✅ Bude vám vyhovovat svou velikosti?ano
✅ Bude vám sedět jeho materiál?ano
✅ Má vibrátor dobré recenze?ano

Často kladené otázky

Čištění a celková péče o pomůcku závisí především na daném materiálu. Vždy byste tedy u hračky měli najít postup, jak má údržba správně vypadat. Nejčastěji je však možné vibrátory opláchnout ve vodě, pomoci si můžete také speciálními přípravky. Důležité je čištění provádět po každém použití.

Zatímco dilda jsou hračky nejčastěji ve tvaru penisu bez motorku, vibrátory motorky mají a najdou tak pestřejší využití.

Míra hluku je u jednotlivých modelů různá. Některé nesou označení “ultra tiché” a určitě se tak nemusíte bát, že jej uslyší i sousedé. Najdou se ale i modely, které až tak diskrétní nejsou. Pokud je pro vás toto kritérium důležité, podívejte se například na zkušenosti ostatních kupujících.

Autor článku:

Zajímá vás něco o nás a jak vybíráme produkty? Garant článku: Daniel Hanuš

Podobné články

Napsat komentář